Accu-Chek® Combo pumpa

Systém Accu-Chek® Combo se skládá z data manageru a vlastní inzulínové pumpy. Je to jediná pumpa, kterou můžete nosit a ovládat opravdu diskrétně. Všechny její ...
Detail

52_accu-chek-combo-pumpa

Systém Accu-Chek® Combo se skládá z data manageru a vlastní inzulínové pumpy. Je to jediná pumpa, kterou můžete nosit a ovládat opravdu diskrétně. Všechny její funkce a nastavení jsou dostupné na dálku pomocí data manageru ("chytrého glukometru"). Kromě toho je v data manageru integrován i glukometr, bolusový kalkulátor a rovněž elektronický diář - všechna data týkající se Vaší léčby tak máte vždy při sobě. Jednoduše tak můžete analyzovat údaje týkající se naměřených glykémií, podaných bolusů nebo příjmu sacharidů - to vše v češtině přímo na barevném displeji. Accu-Chek® Combo je možné používat jako systém s data managerem, tedy dvě zařízení vzájemně komunikující prostřednictvím technologie Bluetooth®, popř. používat jen pumpu samotnou.

Inzulínová pumpa Accu-Chek® Combo je odolná a spolehlivá pumpa s intuitivním ovládáním. K dispozici jsou 3 stupně nastavení menu: STANDARDNÍ, ROZŠÍŘENÉ a VLASTNÍ.

Součástí pumpy je i nový rychlejší systém detekce ucpání infúzního setu, který odhalí případnou neprůchodnost systému výrazně rychleji než ostatní modely inzulínových pump. Jde tedy o významné zvýšení bezpečnosti při používání inzulínové pumpy.

Pacient má nárok na novou pumpu 1 x za 4 roky, podléhá schválení RL přísl. zdravotní pojišťovny bez doplatku.

Více informací naleznete na webu http://www.accombo.cz.

Přejít na doplňky