Accu-Chek® Combo pumpa

Systém Accu-Chek® Combo se skládá z data manageru a vlastní inzulínové pumpy. Je to jediná pumpa, kterou můžete nosit a ovládat opravdu diskrétně. Všechny její ...
Detail

52_accu-chek-combo-pumpa

Systém Accu-Chek® Combo se skládá z data manageru a vlastní inzulínové pumpy. Je to jediná pumpa, kterou můžete nosit a ovládat opravdu diskrétně. Všechny její funkce a nastavení jsou dostupné na dálku pomocí data manageru ("chytrého glukometru"). Kromě toho je v data manageru integrován i glukometr, bolusový kalkulátor a rovněž elektronický diář - všechna data týkající se Vaší léčby tak máte vždy při sobě. Jednoduše tak můžete analyzovat údaje týkající se naměřených glykémií, podaných bolusů nebo příjmu sacharidů - to vše v češtině přímo na barevném displeji. Accu-Chek® Combo je možné používat jako systém s data managerem, tedy dvě zařízení vzájemně komunikující prostřednictvím technologie Bluetooth®, popř. používat jen pumpu samotnou.

Inzulínová pumpa Accu-Chek® Combo je odolná a spolehlivá pumpa s intuitivním ovládáním. K dispozici jsou 3 stupně nastavení menu: STANDARDNÍ, ROZŠÍŘENÉ a VLASTNÍ.

Součástí pumpy je i nový rychlejší systém detekce ucpání infúzního setu, který odhalí případnou neprůchodnost systému výrazně rychleji než ostatní modely inzulínových pump. Jde tedy o významné zvýšení bezpečnosti při používání inzulínové pumpy.

Pacient má nárok na novou pumpu 1 x za 4 roky, podléhá schválení RL přísl. zdravotní pojišťovny bez doplatku.

Více informací naleznete na webu http://www.accombo.cz.

Přejít na doplňky

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení